Brotherhood Epsilon Force
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Brotherhood Epsilon Force

Forum for Brotherhood team at epsilon world of ikariam.gr
 
ΕγγραφήΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΣύνδεση

 

 Ας γνωριστούμε καλύτερα

Πήγαινε κάτω 
+2
Slipknot1
YiamiYo
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
YiamiYo
Admin
YiamiYo


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Ας γνωριστούμε καλύτερα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα Icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2008 1:28 am

Ελπίζω να καταλάβατε το θέμα αυτού του post
Ας αρχίσω λοιπόν...

Είμαι ο Γιώργος, είμαι 16 ετών, μένω στο δήμο Αργυρούπολης στην Αθήνα και μου αρέσει πολύ ο προγραμματισμός (στο σχολείο γενικώς να πρακτικά μαθήματα...άλγεβρα, γεωμετρία, φυσική κλπ) και το ένα και μοναδικό Yu-Gi-Oh! Very Happy


Επόμενος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://GIGAsiter.googlepages.com
Slipknot1




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2008
Ηλικία : 40

Ας γνωριστούμε καλύτερα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα Icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2008 2:26 am

Eimai o Giannis alla den eimai kala!

Eimai 24 eton, exo teleiosei Dioikisi Epixeiriseon alla exo apisteutes gnoseis ypologisti.
Genithika kai meno ston Peiraia kai eimai Prasinofrouros!
Exo provlimata.
Eimai kastanoksanthos me panemorfa prasina matia kai mualo ksourafi!!! Zitao nea emfanisimi me analogies modelou!
Genika eimai oti kalutero kukloforei..... geek
den ksero... exo trelathei... autes tis m.lakies tis grafo meta to 0-1 tis Panathas opote mi dosete kai polu basi.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
edgar




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2008
Ηλικία : 34

Ας γνωριστούμε καλύτερα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα Icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2008 10:02 am

eime o alexandros apo rodo 19 xronon k eime foititis exwterikou(roumania)
ade na perasoun oi meres na katevo ellada na xekolisi to kefali mas!!! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
steffi

steffi


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : samos

Ας γνωριστούμε καλύτερα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα Icon_minitimeΣαβ Νοε 29, 2008 11:05 pm

geia sas ego eimai i steffi,eimai apo ti samo kai...e....dn 3ero ti allo na po... lol! ayta..............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://foikos.hi5.com
Marina94




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2008
Ηλικία : 30
Τόπος : Hρακλειο

Ας γνωριστούμε καλύτερα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα Icon_minitimeΠεμ Δεκ 11, 2008 1:11 pm

Γεια σας, ειμαι η Μαρινα, ειμαι 15 geek , ειμαι απο το Ηρακλειο Κρητης (καμοια σχεση με τα ζωνιανα)
μου αρεσουν τα αθληματα, ειμαι Ολυμπιακαρα! cheers
θελω να περασω ιατρικη στην Αθηνα αλλα με τους βαθμους που βγαζω δεν προκειτε (18-17 σταθερα), εχω απελπιστει με τα μαθηματα bounce αν καποιος ξερει τιποτα tips για καλους βαθμους να μου το πει.... Cool
Μου αρεσουν οι υπολογιστες αλλα ωρες ωρες με νευριαζουν επειδη (μερικοι) κολανε ειδηκα το λαπτομ και καμοια ωρα θα σπασω καμοια οθονη Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VIBO




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2009
Ηλικία : 29
Τόπος : ΚΗΦΙΣΣΙΑ-ΜΑΡΟΥΣΙ-ΠΕΥΚΗ

Ας γνωριστούμε καλύτερα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα Icon_minitimeΚυρ Ιαν 25, 2009 8:34 am

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.
14 ΧΡΟΝΩΝ (ΙΣΑ ΙΣΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ!!! lol! )

ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ...
ΣΥΝΟΡΑ ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ-ΠΕΥΚΗΣ-ΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΛΛΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΗΦΙΣΣΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΟΥΣΙ!!!(ΚΟΥΦΟ ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ)

ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ PC (ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΟΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ) ΣΠΑΝΙΑ ΠΑΙΖΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ CD-ROM
2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ BROWSER ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ IKARIAM ΚΑΙ ΤΟ BITEFIGHT (BITEFIGHT SERVER 9 ΟΝΟΜΑ VIBO ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΩΝ CauCasianS ACADEMY ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙΤΕ)
ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΤΩΝ PC

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ... What a Face What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ας γνωριστούμε καλύτερα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Brotherhood Epsilon Force :: Διάφορα-
Μετάβαση σε: